northstar-logo

NORTHSTAR

NorthStar, mükemmel denizci özellikleri ve kalitesine, daha da önemlisi çarpıcı fiyatlara sahip teknelerin üretilmesi için bir araya gelen fikir ve güçlerin füzyonunun eseridir.

Dünya genelinde çok çeşitli uygulamalarda ve deniz koşullarında kullanılan sonsuz tekne çeşidi mevcuttur. NorthStar, özellikle Avrupa ve ABD'de olmak üzere çok farklı bölgelerde kullanımda olan bu farklı kalite değerlerini beyaz bir sayfada belirleyerek işe koyulmuştur.

Bu farklı bölgelerde üretilmekte olan tekneleri araştırdık ve birçok bölgede benzer teknelerin bulunduğunu gördük, fakat bunların kalitelerinin ve fonksiyonlarının özü farklıydı.

NorthStar'da, son kullanıcıya birçok avantajlar sağlayacak olan akıllıca tasarlanmış dizaynları ortaya koymamıza yardımcı olacak bu çeşitli fonksiyonları hesaba katarak tekne tasarımları yaratmaya çalıştık. NorthStar geniş ürün yelpazesiyle çok yüksek kalitede bir tekne ve fiber tabanlı şişme bot üreticisidir. NorthStar bot ve tekneleri Türkiye'de İzmir yakınlarındaki modern tesislerinde üretilmektedir.

Teknelerimizin kalite ve denizci özellikleri seviyesini gördükten sonra, teknelerimize niçin, binlerce yıl boyunca denizcilere referans teşkil etmiş olan noktadan gelen NorthStar adını verdiğimizi anlayacağınızdan eminiz.

TOPLINE 910 RS


northstar-910-home

Özel konsol kabini tasarımı ile günlük tuvalet ve duş ihtiyacınızı da karşılayan denizci gövde tasarımı ile 910 RS.

DEVAMI

TOPLINE 880 SC


northstar-880-home

Derin-V yapılı, konforlu yüksek hıza uygun karinası ve 2 kişiye rahat konaklama imkanı sağlayan kabini ile NorthStar 880SC.

DEVAMI

TOPLINE 720 RS


northstar-720-home

Son derece yumuşak seyir sağlayan gövdesi ve rahat güvertesi ile kalabalık seyirlerin de rahatlıkla yapılmasına imkan sağlayan 720 RS.

DEVAMI